LINDEGO2
LINDEGO2
LINDEGO2
LINDEGO2
LINDEGO2

LINDEGO2

Kraków, ul. Lindego 2

LINDEGO2 to wyjątkowy, nowy projekt NOHO Investment, tuż przy Młynówce Królewskiej, w bliskiej odległości od Rudawy i Parku Decjusza, kilka kilometrów od Balic i kilka kroków od tramwaju do Rynku. Najwyższej jakości części wspólne dla mieszkańców, tj. pokój klubowy, strefa dla dzieci, coworking z czytelnią sala do jogi. Duża ilość zieleni, wewnętrzny dziedziniec oraz podniebne balkony drzewne to tylko namiastka jakości życia, którą oferujemy w standardzie do Potęgi N.

Dolnych Młynów
Dolnych Młynów
Dolnych Młynów
Dolnych Młynów

Dolnych Młynów

Kraków, ul. Dolnych Młynów 10

Rewitalizacja jakiej w Krakowie jeszcze nie było. Wyjątkowe apartamenty i współczesna gastronomia na najwyższym europejskim poziomie w samym sercu centrum miasta. Prywatna sala kinowa, sala fitness, pokój klubowy, sauna to tylko wybrane z N-liczby udogodnień oferowanych mieszkańcom w standardzie zwanym Standardem do potęgi N.

Młyny Mogilska
Młyny Mogilska
Młyny Mogilska
Młyny Mogilska

Młyny Mogilska

Kraków, ul. Ładna 27

Młyny Mogilska to miasto w mieście, połączenie historycznej tkanki miejskiej z nowoczesnością. Tworzymy otwartą przestrzeń mieszkalno–usługową, otwarta nie tylko dla mieszkańców, ale także dla lokalnej społeczności. Zgodnie z założeniami NOHO, koncepcję dopełnią rozbudowane części lifstylowe dedykowane specjalnie naszym Klientom.

MONUMENT

MONUMENT

Kraków, ul. Wybickiego 6

Apartamenty premium położone w jednej z najnowocześniejszych i najprężniej rozwijających się części Krakowa. Pełne jedynych w swoim rodzaju udogodnień, które sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Znajdź apartament w Krakowie

Ulubione ()
Realizacja
System CRM dla deweloperów OneButton